NEРILNAMEČIŲ ASMENŲ ĮVAIKINIMAS LIETUVOJE

Sveiki, 

Esu Socialinių mokslų kolegijos, Teisės studijų programos, paskutinio kurso studentas, Lukas Svigrys.

Rašau baigiamąjį rašto darbą, kurio tema yra „NEРILNAMEČIŲ ASMENŲ ĮVAIKINIMAS LIETUVOJE: teisiniai ir рraktiniai asрektai“.

Apklausos tikslas yra išsiaiškinti visuomenės nuomonę apie nepilnamečių asmenų įvaikinimą Lietuvoje.

Apklausa yra anoniminė, o atsakymai bus panaudoti baigiamajame darbe.

Ačiū už nuoširdžius atsakymus!

Rezultatai yra viešai prieinami

Kokia jūsų lytis?

Jūsų gyvenamoji vieta?

Jūsų amžius?

Ar kada nors domėjotės galimybe įsivaikinti?

Ar jūsų nuomone užtenka informacijos visuomenėje apie įvaikinimo sąlygas?

Ar palaikote žmonių sprendimą įsivaikinti?

Kokio amžiaus vaiką norėtumėte įsivaikinti?

Kaip manote, kokios priežastys paskatina įsivaikinti?

Ar žinote kuo skiriasi laikinoji globa ir įvaikinimas?

Kaip manote, dėl kokių priežasčių asmenys nusprendžia įsivaikinti?

Kokius stereotipus girdėjote visuomenėje apie įvaikinimo procesą Lietuvoje?

Ar žinote, kas reglamentuoja įvaikinimo procesą Lietuvoje?

Su kokiomis problemomis susiduria norintys įsivaikinti?

Ar svarbus yra įtėvių pasiruošimas įvaikinimui

Kaip manote, ar egzistuoja psichologinis barjeras tarp biologinių vaikų ir vaikų kuriuos norima įsivaikinti?