NEРILNAMEČIŲ ASMENŲ ĮVAIKINIMAS LIETUVOJE
Sveiki,
Esu Socialinių mokslų kolegijos, Teisės studijų programos, paskutinio kurso studentas, Lukas Svigrys.
Rašau baigiamąjį rašto darbą, kurio tema yra „NEРILNAMEČIŲ ASMENŲ ĮVAIKINIMAS LIETUVOJE: teisiniai ir рraktiniai asрektai“.
Apklausos tikslas yra išsiaiškinti visuomenės nuomonę apie nepilnamečių asmenų įvaikinimą Lietuvoje.
Apklausa yra anoniminė, o atsakymai bus panaudoti baigiamajame darbe.
Ačiū už nuoširdžius atsakymus!