Kaip manote, dėl kokių priežasčių asmenys nusprendžia įsivaikinti?
- Nori vaiku
- Nori tureti vaiku
- Nori tureti vaiku
- Nori tureti vaiku
- Jeigu negali susilaukti savo vaiku
- Žmonės tampa samoningesni ir supratingesni
- Negali tureti savo vaiku
- Negali susilaukti savo vaikų.
- Nes turi visas socialines galimybės išlaikyti vaiką, taip pat gali neturėti galimybės susilaukti naujagimio.
- negali susilaukt savo vaikų