UserPaslauganauja
Results119
Vieša
Pranešti

Nauja nulinio lizingo paslauga (trys klausimai)

Sveiki!

Šiuo metu mes atliekame potencialių pirkėjų apklausą apie naują paslaugą–prekių įsigijimą lizingu be pabrangimo. Ši apklausa yra anoniminė ir visi Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti tik statistinei analizei.

ATIDŽIAI PERSKAITYKITE ŠĮ APRAŠYMĄ.

 

Pirkėjams žadame pasiūlyti naują paslaugą – prekių įsigijimą lizingu be pabrangimo. Už norimą įsigyti prekę mokėtumėte per devynis kartus. Pirmą įmoką sumokėtumėte iš karto, o likusias aštuonias per ateinančius aštuonis mėnesius lygiomis dalimis kas mėnesį. Tokia paslauga nieko nekainuotų t.y. nebūtų jokių palūkanų ar kitų mokesčių ir prekės kaina išliktų tokia pati. 

 

Tam, kad pasinaudotumėte tokiu pasiūlymu, Jums reikėtų turėti asmens tapatybės dokumentą pvz. asmens tapatybės kortelę, pasą arba vairuotojo pažymėjimą. Sutarties pasirašymo procedūra užtruktų iki kelių minučių.

 

Pvz., tarkime šiandien pirkote prekių už 1800 EUR. Jei pasinaudotumėte paslauga mokėti lizingu be pabrangimo, šiandien Jums reikėtų sumokėti pirmą įmoką 200 EUR, o per likusius 8 mėnesius mokėtumėte 200 EUR kas mėnesį.

 

Ačiū, kad dalyvavote apklausoje!

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Jeigu Jums prieš apmokant, buitinės elektronikos ar baldų parduotuvėje, pasiūlytų įsigyti Jūsų perkamą (-as) prekę (-es) lizingu be pabrangimo, sumokant tik pirmą įmoką, o likusias aštuonias per ateinančius aštuonis mėnesius kas mėnesį lygiomis dalimis, ir tai Jums nieko nekainuotų t.y. nebūtų taikomos palūkanos ir jokie kiti mokesčiai, kiek tikėtina, kad pasinaudotumėte tokia galimybe?Privalomas
Dėl kokių priežasčių nebūtumėte linkęs (-usi) pasinaudoti šiuo pasiūlymu, kodėl pasiūlymas neatrodytų patrauklus, kas atstumia, verčia abejoti?
Praleiskite šį klausimą, jei prieš tai nurodėte, kad pasinaudotumėte šiuo pasiūlymu.
Jei turėtumėte galimybę pasinaudoti šia paslauga t.y. pirkti prekes lizingu be pabrangimo minėtose parduotuvėse, ar svarstytumėte galimybę įsigyti tokią pačią tik brangesnę prekę (pvz. geresnės kokybės, patikimesnio gamintojo, naujesnio modelio, didesnio funkcionalumo ir pan.)?
Jei turėtumėte galimybę šiuo pasiūlymu pasinaudoti bet kada, bet tik konkrečioje parduotuvėje, kiek tikėtina, kad tai Jus paskatintų įsigyti prekę būtent iš konkrečios parduotuvės?
Kokia Jūsų lytis?Privalomas
Kokia Jūsų amžiaus grupė?Privalomas
Kokios Jūsų pajamos per mėnesį "į rankas"?Privalomas