Naudojimasis reklamos agentūrų paslaugomis.

Jeigu nesinaudojote, tai dėl kokių priežasčių?

  1. Nesinaudojau
  2. nes nebuvo poreikio
  3. Neprireike, nes mano darbo pobudziui tai netinka
  4. Neprireikė
  5. nes dar neprireike jokiu paslaugu
  6. Neprireikia jokių reklamos paslaugų
  7. Nezinau jos
  8. Nereikia