Naudojimasis reklamos agentūros paslaugomis

Jūsų siūlymai kaip pagerinti reklamos agentūros "InSpe" paslaugas ir jų pardavimą.

  1. Viskas buvo gerai.
  2. -
  3. Kiek teko užsakyti "InSpe" paslaugas - viskas buvo greitai ir puikiai įvykdyta. Pasiūlymų neturime :)
  4. sumažinti darbuotojų įžulumą bei atidžiau vykdyti užsakymus. vien užrašų lapeliams ir šilkografijai išleidome tikrai palyginus nemažą sumą, rinkomės iš pirmo žvilgsnio įmonę su patirtimi, tačiau labai nusivylėme kokybe ir nei sulaukėme atsiprašymo nei kompensacijos nei pakoreguotų gamybos brokų. Siūlyčiau atidžiau žiūrėti į atliekamus darbus ir pripažinti savo kaltę kai užsakymai blogai atliekami dėl InSpe kaltės. asmeniškai kaip marketingistas nerekomenduočiau šios įmonės paslaugų jokiai kitai...
  5. Skelisti daugiau informacijos apie savo paslaugas. Siūlyti naujas eksperimentinės paslaugas tokiu būdų pritraukiant naujus klientus.
  6. Neturiu nuomonės
  7. puikiai dirba kiek tekę bendrauti, malonūs ir paslaugūs, tiesiog dažniausiai reikės labai mažo tiražo spaudos, tuomet patogiau pasirinkti vietą arčiau ofiso, kuris yra Kaune.
  8. Neturiu pasiūlymų, kadangi labai mažai dirbome su šia įmone. Sėkmės!
  9. Atsakyti į visas užklausas
  10. Kol kas viskas puikiai! ;)