UserIntegraNorth
Vieša
Pranešti

Namuose susidarančių atliekų analizė

Šiandien kiekvienas susiduriame su klimato kaitos aspektais, lemiančiais, kad turime atitinkamai reaguoti į pakitusią aplinką. Kiekvieno asmens buityje sukuriamas atliekų kiekis lemia arba sąvartynų kiekio augimą arba atliekų deginimo poreikį, tačiau yra ir kitas požiūris: keisti atliekų vertinimo aspektą, kuomet susidariusios atliekos yra vertinamos kaip resursas. Šiuo metu, didžioji dalis atliekų, tinkamų perdirbti, yra kaupiamos, deginamos, siunčiamos į mažiau pasiturinčias šalis. Mūsų tikslas- didinti perdirbamų atliekų kiekius ir tam mums reikia Jūsų atvirų atsakymų!

Visi pateikti atsakymai yra anonimiški. 

Ar rūšiuojate atliekas?
Kurias atliekas rūšiuojate?
Kaip manote, ko trūksta, kad daugiau žmonių rūšiuotų atliekas
Ar rūšiuotumėte daugiau (apskritai rūšiuotumėte) jeigu atsirastų sistema, priskirianti Jums tik tiek mokesčių už atliekų tvarkymą, kiek atliekų sugeneravote?
Kas svarbiausia atliekų perdirbime (nesvarbu --> svarbu)?
Ar naudotumėte plastikines pakuotes, kurios, dėl to, kad pagamintos iš perdirbto plastiko, yra vizualiai mažiau patrauklios (neskaidrios, matosi skirtingų spalvų plastiko granulės)

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų02877
Atsakymų0197

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »