Namų apipavidalinimas Kalėdų laikotarpiu.

Kodėl labiau mėgstate senus/naujus papuošimus?

  1. Daug prisiminimu yra su jais
  2. Priklauso nuo to, kaip noresiu papuosti eglute
  3. Laikausi tos nuostatos, kad kam pirkti naujus papuošimus jei seni. Kas keleta metų papuošimus atnaujinu
  4. Nei senų, nei naujų papuošimų neišskiriu.
  5. Labiau mėgstu naujus papuošimus, nes mano nuotaika yra labai nepastovi ir aš nemėgstu kartotis. Kiekvienais metais aš skirtingai puošiu namus.
  6. Mėgstu būti tausojanti ir neišlaidi. Nauji dalykai žavi.
  7. Senus, nes primena vaikyste, o naujus, nes atrodo stilingai
  8. Tradicija/ atmintis
  9. Turiu daug gražių senų papuošimų, bet jei pamatau kažką naujo, kas man patinka, tai nusiperku
  10. Naujos idėjos