-
Norėjosi pabandyti, ilgą laiką gražiai, estetiškai atrodo ir nereikia pačiai vis lakuoti , valyti nagų
Rinkausi prisiauginimą dėl šventės.
noras isbandyti
menesi buna sutvarkyti ir nereikia sukt galvos o kai dirbi paslauku sferoj norisi atrodyt tvarkingai
smalsumas
Nagus prisiauginu retai, nebent esant dideliai progai, nes pačios nagai puikios būklės.
noras pamėginti
Nes tokie nagai reikalauja mažiau priežiūros - rezultatą reikia tik pakoreguoti kas porą savaičių, tad taupo laiką.
jie visada tvarkingi ir nereikia ju lakuoti kas tris dienas