My feltboots

Ši apklausa yra apie UAB Diversus LT Lietuvoje kuriamą bei gaminamą My feltboots - valenki de luxe - produkciją.

Mums bus labai smagu, jeigu jūsų atsakymai bus atviri, objektyviai kritiški ir nuoširdūs – mes kuriame tik dėl Jūsų ir tik Jums!

Pic
Ką norėtumėte patobulinti iš My feltboots gaminių? Kodėl?
Aksesuarus,galėtų atsirasti ''rimtesnių'' rankinių.
Turiu batukus veltinius. Buvo momentų šaltą žiemą, kai buvo šaltoka su jais, tai jei technologiškai tai įmanoma, norėtųsi, kad būtų jie dar šiltesni.
Prieziuros ir valymo instrukcija reikalinga parduodant gamin Vaikisku Tapkuciu vidus,jei imanoma daryti ji ortopedini
Jie tobuli! :)
Idejų būtų visokių. Galbūt būtų įdomu, jei moteriški veltiniai būtų ilgesni, veltiniai būtų gaminami su daugiau spalvų (pvz. gal būti raštas iš kelių spalvų), man labai patinka batai trippen.com, ten būtų galima pasisemti idėjų del kai kurių dizaino detalių. Gal kas nors įkvėptų naujų minčių.
Nieko.
Jie tobuli.
Norėčiau naujo "valenki" modelio, nes vienus jau turiu.
Pirkau viena is pirmųjų kai tik atsirado, nieko netobulinciau, man viskas tinka, na nebent slepeciu uzkulnius noreciau kad butu sviesus, nes dazo kulna, nors dabar kiek mačiau su juodu nera, matyt pasitaiset;)
Nieko netobulinciau, viskas jau istobulinta!!!
Rankinių mažesnių norėčiau
Nieko
Jie ir taip nuostabūs
Visgi man labiau patiko klasikinis variatas be briedžių :) bet čia skonio reikalas. Nešiojasi batai puikiai,per 2m nieko nenutiko.tai nežinau ką tobulinti reikėtų
Visgi man labiau patiko klasikinis variatas be briedžių :) bet čia skonio reikalas. Nešiojasi batai puikiai,per 2m nieko nenutiko.tai nežinau ką tobulinti reikėtų
Siek tiek veliasi (pumpuriuojasi) rankine, batams neturiu JOKIU priekaistu!!!
Batu padas,pakulne....labai norejau isigyti Jusu batukus,bet deja pamachius keleta paneliu(moteru)...ju pakulnes buvo deformuotos,gal del netaisiklyngos kojos padieties,,,,bet jei butu pakulne kietesne-patvaresne,manau ishvengtumet tokiu dalyku...
galetu buti keli auliniu blauzdu plocio variantai, kadangi mano blauzdos storos man aie batai tiko, bet esu girdejusi kad kartais batai buna tiesiog pet platus, kadangi turiu tik aulinius, apie kitas prekias nelabai zinau
Minėtas batų šiek tiek šaltas padas. Jį bandyčiau tobulinti. Turėkite omeny, kad aviuosi vilnos turinčias kojines, o kojytės vis tiek šąla.
Minėtas batų šiek tiek šaltas padas. Jį bandyčiau tobulinti. Turėkite omeny, kad aviuosi vilnos turinčias kojines, o kojytės vis tiek šąla.
Slepetes moterims padaryti platesnes, nes mano koja net i vyriskas slepetes nelabai telpa. Noretusi platesniu.
Vaikiškų tapkyčių gumytės, kurios laikosi už kulniuko, galėtų būti prisiūtos. Ta prasme, veltinuko gabaliukas, galėtų būti prisiūtas prie gumos, nes jis sukiojasi ir vaikui kartais būna nepatogu.
siektiek vyrisku batu dizaina, noretusi vos vos kazko kito
rankines, daugiau kisenyciu
Galetu buti siltesni, kadangi silumos tikrai truksta
nieko
Gal kainą. Kad ji taptų prieinamesnė. Arba kad galima būtų įsigyti daugiau prodkcijos.
man tik norėtųsi, kad juodi veltiniai turėtų juodą padą ;) taip man gražiau. Ir baltą snaigę :)
rankinėse trūksta ilgų rankenų, kad būtų galimą jas persimesti per petį.
viskas tobula :)
Šlepetės. Galėtų būti didelio dydžio vyriškos/moteriškos, bet dizainas, kaip vaikiškų tapkučių/tapukų. Ir šiek tiek didesnio dydžio moteriškų batų asortimento.
elegantiskesniu moterisku batu
Padą, labai slidus.
pirmiausia reikia isbandyti
Tobulumui ribų nėra, tačiau ką reikėtų tobulinti - nežinau :) vadinasi Jūsų produkcija TOBULA!!!
Vyriškus batus. Labai grubūs