Musu klubas - Neramina Club
Sios anketos tiksla yra suzinoti ko noretumete is musu klubo kas jame jums patinka o kas ne.
Kaip vertinate musu klubo prezidente ?
Kaip vetinate musu klubo vices ?
Ar patinka klubo nares , nuomone ?
- Liuks
- jos galetu daugiau aukoti ir klausyti prezidendes
- Patinka
- Labai fainos
- taip
- Taip , draugiskos , bet neaktyvios.
Kuri vice jums patinka labeusiai ?
Kokia jusu nuomone apie kluba?
- Liuks
- jis galetu buti populiaresnis
- Gera
- man labai patinka sis klubas
- normali
- Gera tik noretusi daugeu veiklos.
Kas jums patinka klube ?
- viskas
- emely
- Viskas
- viskas
Kas nepatinka klube ?
- aktyvumas
- reda
- Aktivumas
- vice: Reda
- neaktyvios nares
Kas noretumete kad butu kitaip, ka noretumete pakeisti?
- Aktyvuma pagerinti
- nieko
- Aktivuma, aukojima pagerinti
- Nieko
- kad buti aktivesnis , daugeu konkursu