Musu klubas - Neramina Club

Sios anketos tiksla yra suzinoti ko noretumete is musu klubo kas jame jums patinka o kas ne.

Musu klubas - Neramina Club

Kaip vertinate musu klubo prezidente ?

Kaip vetinate musu klubo vices ?

Ar patinka klubo nares , nuomone ?

Ar patinka klubo nares , nuomone ?
  1. Liuks
  2. jos galetu daugiau aukoti ir klausyti prezidendes
  3. Patinka
  4. Labai fainos
  5. taip
  6. Taip , draugiskos , bet neaktyvios.

Kuri vice jums patinka labeusiai ?

Kokia jusu nuomone apie kluba?

Kokia jusu nuomone apie kluba?
  1. Liuks
  2. jis galetu buti populiaresnis
  3. Gera
  4. man labai patinka sis klubas
  5. normali
  6. Gera tik noretusi daugeu veiklos.

Kas jums patinka klube ?

  1. viskas
  2. emely
  3. Viskas
  4. viskas

Kas nepatinka klube ?

  1. aktyvumas
  2. reda
  3. Aktivumas
  4. vice: Reda
  5. neaktyvios nares

Kas noretumete kad butu kitaip, ka noretumete pakeisti?

  1. Aktyvuma pagerinti
  2. nieko
  3. Aktivuma, aukojima pagerinti
  4. Nieko
  5. kad buti aktivesnis , daugeu konkursu
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą