Kaip manote, kodėl muitinės paslaugos yra reikalingos arba nereikalingos šaliai? (Į šį klausimą atsakykite , atsižvelgdami į prieš tai esantį)
- Kad reguliuotu siuntas
- Reikalingos, nes tai reguliuoja importa eksporta, kad neiveztu ar neisveztu nelegaliu prekiu
- Reikalingos, kad būtų kontroliuojami įvežimai ir išvežimai iš šalių