MRU Viešojo administravimo studentų domėjimasis ir dalyvavimas jų būsimoje darbo sferoje

Mes esame MRU Viešojo administravimo 2 kurso studentai. Atliekame tyrimą, kurio tikslas - sužinoti, ar Viešojo administravimo studentai domisi ir dalyvauja jų būsimoje darbo sferoje. Tai užtruks tik kelias minutes. Dėkojame už atsakymus.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis:

Kelintame viešojo administravimo nuolatinių studijų kurse studijuojate?

Ar Jūs dirbate?

Jei dirbate, ar Jūsų darbas yra susijęs su viešuoju administravimu?

Jeigu dirbate darbą ne pagal savo studijų kryptį, kodėl?

Ar papildomai domitės viešuoju administravimu?

Jeigu taip, tai kokiais būdais?

Jeigu ne, tai dėl kokių priežasčių?

Kas paskatintų Jūsų domėjimąsi viešuoju administravimu?