Motyvacija turizmo įmonėje

Mes esame Vilniaus kolegijos, Verslo vadybos fakulteto, trečiojo kurso studentai. Studijuojame Turizmo vadybą.  Maloniai kviečiame atsakyti į kelis klausimus ir išreikšti savo nuomonę. Mums ji labai svarbi. Ačiū :)

Rezultatai yra viešai prieinami

Kas Jus motyvuotų geriau dirbti ? (pvz.: pinigai, bendravimas...)

Kokius motyvacinius metodus taiko Jūsų imonė ?

Kokie aspektai Jūsų darbe, Jūsų nuomone, gali demotyvuoti ?

Koks vadovavimo stilius atsispindi iš vadovo pusės ? (demokratinis, autokratinis, liberalus) Pateikite pavyzdžių.

Nodykite svarbiausią veiksnį, kuris Jus motyvuoja likti toje darbo vietoje, kurioje dirbate šiuo metu, o ne rinktis kitą.

Jei Jus įmonės vadovas motyvuotų tik pagyrimais ir padėkomis, tuomet Jūs :