Moters emocinė būklė nėštumo metu ir po gimdymo

Sveiki, esu Klaipėdos valstybinės kolegijos, slaugos studijų programos ketvirto kurso studentė. Rašau baigiamajį darba apie emocijas patiriamas nėštumo metu ir po jo. Ši apklausa yra anoniminė ir būsiu labai dėkinga, jeigu skirsite keletą minučių jai atsakyti :)

Esate besilaukianti moteris

Kiek kartų gimdėte

Kam teikiate pirmumą nėštumo metu?

Jūsų pirma reakcija sužinojus apie nėštumą?

Kokias emocijas jutote nėštumo metu?

Kaip Jūs manote, ar sulaukėte pakankamai pagalbos iš artimųjų?

Kiek laiko per dieną Jūs asmeniškai skiriate savo atsipalaidavimui?

Iškilusias problemas nėštumo metu išspręsti dažniausiai padeda:

Jūs esate dirbanti?

Jūsų amžius

Esate ištekėjusi?

Nėštumas buvo planuotas?

Jūsų išsilavinimas

Jūsų nuomone vaikelio atėjimas i pasaulį atneša tik teigiamas emocijas

Jausti neigiamas emocijas nėštumo metu yra normalu?

Sulaukėte pakankamai dėmesio iš šeimos narių?

Po gimdymo neigiamu emociju nepatyrėte

Po gimdymo patyrėte neigiamų emocijų

Po gimdymo patyrėte pogimdyminį liūdesį, depresiją

Sutiktumėte patirti nėštumą ir gimdymą daugiau nei vieną kartą?

Ar sulaukėte pakankamai informacijos ir pagalbos po gimdymo iš slaugytojų?

Ar slaugytoja padėjo gimdymo metu su Jūsų emocijomis?

Ar susiduriate su neigiamosmis emocijomis po gimdymo?

Ar manote, kad po gimdymo patyrėte neigiamų emocijų?

Ar manote, kad daugėlis mamų bijo kalbėti apie neigiamas emocijas nėštumo metu ir po gimdymo?

Ar manote, kad atpažintumėte mamą patiriančią pogimdyminę depresiją?

Ar sulaukėte pakankamai informacijos kur kreiptis patiriant sunkumų po gimdymo?

Ar šeimos gydytojos slaugytoja vizito metu domisi Jūsų savijauta?

Ar jaučiatės saugi, rami, laiminga mama?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą