Einate į policiją ir pasakote jiems, ką žinote, nes suprantate, kad draugui pasisakius tapote bendrininku. Paraginate savo draugą prisipažinti ir įspėjate jį, jei jis to nepadarys, jūs pasakysite. Nieko nesakote, nes nenorite išduoti draugo pasitikėjimo. Paraginu drauga prisipazinti Paraginu draugą prisipažinti ir jei jis neprisipažįsta pasuka Skatinu prisipažint,bet pati nieko nedarau Paraginų jį prisipažinti, jei jis neprisipažįsta pasukam skirtingais gyvenimo keliais Paraginu draugą patį prisipažinti. Neturėk tokių ,,draugų" Pasikalbu su draugu, tačiau jo policijai neskundžiu bet kokiu atveju.
Renkatės gelbėti pirmiausiai 16-metį, nes 80-metis jau ,,nugyveno savo“. Renkatės gelbėti 60-metį, nes iš jaunuolio jau ir taip akivaizdu, kad nieko gero nebus. Pasistengiau gelbėti abu Kuris kritines bukles Abu kartu. Tą, kuris pirmas eilėje Pagal sunkesnį būklę Tiesiog šansų daugiau išgydyti jaunesnį organizmą Abu stengiuos gelbėti Kurio būklė sunkesnė tam pirmiau padėčiau Renkuosi gelbėt 60 metį, nors rašote, kad atvežė 80 metį Gelbėčiau abu Antras variantas blogai užrašytas Senuką, nes jis atsakingas už gyvūnus Gelbesiu tą kuris turi daugiau šansų išgyventi 60 gelbeti nereikia ,jo nėra priimamajame Vertinama pagal klinikinę būklę, kurio ji yra sunkesnė, tas ir gelbėjamas Gelbėju abu Abu Renkuosi gelbėti sunkesnės būklės asmenį Vadovaujuosi atveztu pacientu eiliskumu ir bukles sudetingumu
Duodate jam 500 EUR, nes Jūs norite gero gyvenimo ir manote, kad jei nedarote pats nusikaltimo, tai jūsų neliečia, o 500 EUR tai pakankamai maža investicija, kuri atsipirks. Išklausinėjate draugą apie jo veiklą, jis Jums papasakoja apie savo nelegalų planą, bet įtikina, kad jūs niekaip su tuo nebūtumėt susijęs. Jūs duodate jam pinigus. Nusprendžiate, kad nenorite dalyvauti šiame sandoryje, nes nepasitikite. Išsiklausinėju ir jei tai jelegalu neduodu pinigų ir bandau perkalbėt Tiesiog pagelbėjou draugui ,nieko neklausdamas
Tyliai nuvažiuojate ir niekam apie įvykį nepranešate, manote, kad jūsų gyvenimas svarbesnis negu kažkokio niekam nereikalingo benamio. Nuvažiuojate į policiją ir prisipažįstate dėl nelaimingo atsitikimo. Nuvažiuojate, bet apie partrenktą žmogų pranešate policijai, kaip anonimas. Skambinu 112 Išsikviečiu policiją ir greitąją pagalbą Paskambinu policijai ir iškviečiu juos į įvykio vietą. Skambinti au 112pafalbai Niekur nevažiuoju, tiesiog skambinu policijai ir laukiu. Niekur nevažiuoju ,paksambinu į policiją ir pranešu apie įvykį Išsikviečiu policiją Iškviečiu medikus ir policiją Skambinu policijai ir pranešu kas nutiko, iš įvykio vietos nevažiuoju. Kviečiu greitąją, o tada kaip bus tai0 Įvykio vietoje kviečiu policija su greituškę, vidurnaktis ,audra,girtas žmogus,jokios atsakomybes. Į įvykio vietą iškviečiu policiją. kadangi žmogus girtas, jei nedėvi atšvaito ir pats išbėga į važiuojamąją dalį, tai atsakomybė yra minimali Issikvieciu policija i vieta. Skambinu policijai ir laukiu kol ji atvažiuos Kvieciu greitosios medicinos pagalba
Atjungiate aparatą, taip įvykdamas senelio pageidavimą. Atjungiate aparatą, nes žinote, kad gausite palikimą, o juk ir pats žmogus prašo, nes labai kankinasi, vadinasi darote gerą darbą.. To padaryti negalite, nes nedrįstate, juk tam reikia drąsos. Jei yra galimybė, suorganizuoju seneliui autonazija. Tai nelegalu Paprašau senelio raštiško sutikimo, kad galiu atjungti aparatą, kadangi geresnės išeities nematome. Pasakyčiau tik tiek kaip bus laikas iškeliauti dievas nuspręs Bandau senelio paskutines gyvenimo dienas praskaidrinti užsimirštant apie sunkumus. darau viską, kad tik jis būtų laimingesnis. Nedarau, nes tai būtų žmogžudystė. To nedarome, nes tam neturime teisės . Nežinau kaip pasielgčiau. Kviečiu greitąją, maža gal visgi gyvas. o toliau kaip bus taip. Kiekvienam savo laikas ,nei minutės ilgiau zmogus negyvens ,kiek atleista.nežudyk Tai yra prilyginama nužudymui, dėl to tikrai nedaryčiau Neturiu teises prisiimti dievo vaidmeni To nepadaryciau. ne man sprest kada zmogui iseiti.