Mokytojų apklausa

Gerb. mokytojai,

nors valstybinė švietimo sistemos finansavimo politika vis dar neatitinka mūsų lūkesčių, pamąstykime apie mokyklą, kokioje iš tikrųjų norėtume dirbti, kokios galėtų pavydėti didžiausios Europos sostinės. Pasvajokime, kokia galėtų ir turėtų būti mūsų "išsipildžiusių svajonių mokykla".

Pateikiame keletą klausimų - stimulų temomis, kurios mums visiems neabejotinai rūpi. Tikimės nuoširdaus bendradarbiavimo!

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Kas Jums svarbiausia, galvojant apie gimnazijos misiją?

Kokia galėtų būti gimnazijos vizija?

Koks Jūsų nuomone. galėtų būti pagrindinis gimnazijos tikslas ateinantiems 3 metams?

Kokie galėtų būti uždaviniai, Jūsų nurodytam gimnazijos strateginiam tikslui pasiekti?

Ką savo darbovietėje labiausiai vertinate, branginate?

Jei galėtumėte, ką norėtumėte gimnazijoje pakeisti?

Ką norėtumėte pagerinti, įdiegti gimnazijoje?

Kaip gimnazijoje būtų galima pagerinti gyvenimą mokytojams?

ko gimnazijos veikloje reiktų atsisakyti, siekti, kad to nebūtų?

Kokios bendražmogiškos vertybės Jums atrodo svarbiausios gimnazijos bendruomenėje?