Norėtusi,kad kiekvienas butų išklausytas.
Sėkmės Jums.
-
-
:)
-
būtų gerai, jei administracija netaikytų mobingo
.
Viskas priklauso nuo paties žmogaus.
Sėkmės gaunant vertingos informacijos.
Labai svarbu mokėti išklausyti kitą, nes dažnai geros mintys dėl arogantiško nusiteikimo praleidžiamos negirdomis.