Mokytojams

Ką norėčiau patobulinti nuotoliniame ugdyme

  1. Manau viskas sklandžiai vyksta
  2. Informacinių technologijų valdymą.
  3. Informacinių technologijų valdymą.
  4. Manau, kad kol kas užtenka naudojamų priemonių.
  5. Kadangi laikas yra labai ribotas, noriu išsigryninti savo veiklas.
  6. Labiau „išsigryninti“ naudingas veiklas
  7. Reikia keisti tvarkaraštį, pagal kurį pildome Tamo, nes vaikams krūvis yra per didelis ir sukelia tėvų nepasitenkinimą ir vaikų nuovargį. Du dalykai dienai yra užtektinai, nes kitaip vaikai panikuoja dar plius tėvai. Ačiū už supratingumą
  8. Kol kas labai pasiteisino individualios konsultacijos (telefonu, su vaizdu ar be jo) su mokiniais. Žymiai greičiau pavyksta išspręsti iškilusias problemas, vaikas susikaupia ir girdi kas jam sakoma, jo neblaško kiti. ZOOM susitikimuose tai atlikti sunkiau, todėl vyksta daugiau bendro pobūdžio darbas.
  9. Supaprastinti prieinamumą prie sistemų.
  10. Pamokėles pre Zoom.