Mokymosi sunkumai

Jei kyla mokymosi sunkumų kaip bandai juos įveikti?

  1. Nieko nedarydamas 👌👌🤌🤏✌👋🤚🤙🤝🤝👍👍👍👍👍👍😊😊🙃😇😗🥰😝😍😝😋🤗😝🤗🙃😋🙃🤣🙃😅🙃😇🙃🥰
  2. Prašau pagalbos
  3. Semiuosi idėjų iš interneto
  4. Atsisesti ir bandyti ismokti
  5. Pasitardama su draugais
  6. Prašau mokytojų, tėvų, draugų pagalbos, pasieškau informacijos.
  7. Nebandau
  8. Prašau draugų pagalbos, arba juos išsiaiškinu pati.
  9. Tiesiog daugiau padirbėti prie tokių uždavinių
  10. Daugiau laiko skirti pamokų atlikimui ir aiškiau pasiaiškinti nesuprastą informaciją su mokytojais, korepetitoriais, bendraklasiais