Jei kyla mokymosi sunkumų kaip bandai juos įveikti?
- Nusikelti i paskutine diena
- Nebandau ir einu miegot ar prie tlf ar netlix and chill
- Klausiu mokytojo
- Dirbt
- negalvoti apie tai/ignoruoti iki paskutines sekundes
- Savaitgali pailsėti nuo pamoku, pabuti su dtaugais, per pertrauka nedaryti pamoku, o užsiimti kitkuo
- Bandau viską susidelioti pagal laiką
- Nebandau!!