Noras miego, jeigu nesuprantu temos tai visiskai nebesinori mokytis ir tampa nobuodu
neidomi medziaga
Issiblaskymas
tiesiog sunku susikaupt
Bendraklasių šnekos, telefonas bei kartais nuobodu
Miego stoka.
Jeigu yra svarbus pristatymas sekančią pamoką tada pamokos metu ruošiuosi, tai pamokų krūvis per didelis.
Atsiskaitymai ir kontroliniai darbai vyksta tuo pačiu metu, dažniausiai 2 savaičių laikotarpyje, tai po jų sunku mokytis toliau, nes ypač trūksta poilsio ir po viso streso sunku grįžti į vėžes.
Namų darbai būna grupiniai ir pristatymai, kurie užima daug laiko po pamokų atlikti, (dažnai reikia savaitgaliais su jais dirbti, tai net savaitgaliais negalime pailsėti ir pasiruošti kitai savaitei),o po pamokų turime dar ir savo veiklas (būreliai, gal šeimos reikalai, asmeninės atsakomybės), tai namų darbai per daug reikalauja laiko ir pastangų, nebeturime laisvo laiko sau ir turiu omenyje ne tik poilsi bet ir dažnai pasitaiko, kad nebeturime laiko dalyvauti kultūriniuose renginiuose