MOKYKLOS SAVIVALDA

Gerb. tėveliai ir mokytojai,

Kiekvienais metais Utenos mokykla-vaikų darželis „Eglutė“ įsivertina vieną iš veiklos sričių ir prašo Jūsų pagalbos atsakant į pateiktus klausimus. Šį kartą prašome įvertinti, kaip veikia mūsų įstaigos savivaldos institucijos, ar jų veikla teigiamai veikia mokyklos-darželio gyvenimą.

Anketa anoniminė.

Iš anksto dėkojame už Jūsų nuoširdžius atsakymus!

 

Rezultatai yra viešai prieinami

MOKYKLOS SAVIVALDA

Manau, kad įstaigoje veikia šios savivaldos institucijos:

Manau, kad atstovai į savivaldą (mokyklos tarybą, mokytojų tarybą, tėvų komitetą) renkami atvirai ir skaidriai.

Manau, kad mokytojų taryba, mokyklos taryba sprendžia svarbius ugdymosi aplinkos tobulinimo, ugdymo proceso organizavimo ir įgyvendinimo klausimus.

Įstaigos valdyme atstovaujami visų bendruomenės narių (mokytojų, mokinių, tėvų) interesai.

Manau, kad visos savivaldos institucijos veikia savarankiškai.

Savivaldos institucijų posėdžių metu pripažįstama požiūrių ir nuomonių įvairovė.

Manau, kad savivaldos institucijų sprendimai yra pagrįsti, reikalingi ir veiksmingi.

Mokyklos tarybai vadovauja mokyklos direktorė.

Manau, kad savivaldos institucijų narių visi pagrįsti pasiūlymai yra įgyvendinami.

Mano nuomone savivaldos institucijų veikla labiau formali nei reali.

Savivaldos institucijų sprendimai nedaro įtakos įstaigos veiklos tobulinimui.

Kaip manote, ar reikalinga tobulinti savivaldos darbą?

Anketą užpildė: