Mokyklos poilsio zonos

Ar "poilsio zonos" yra jaukios? Argumentuokite.

  1. Gana jaukios.
  2. Kaip 35E grupės mokinys Paulius Zaramba, manau kad trūksta daugiau poilsio kampelių būten mums 35E grupės mokiniams. kad būtų gali pasidaryti arbatos arba dar geriau būtų kad kas nors aptarnautų
  3. 35E grupės mokiniams trūksta daugiau laiko pavalgyti valgykloje. Tai kaip grupės mokinys prašau prailginti laiką
  4. Ne, trūksta suolelių, kėdžių ar fotelių
  5. Kaip mokyklos mokiniui is 35E grupes. Manyciau tokiems zymiams mokiniams kaip mes , mums truksta VIP zonos su patogumais.
  6. Taip. Aplinka teigiamai nuteikia.
  7. Labai
  8. nelabai nes nepatogu sedeti
  9. Visiškai nejaukios. Norėtusi kažko geresnio.
  10. aha nes as dauk nereikalauju