Mokyklos nelankymo priežastys

Esu Klaipėdos turizmo mokyklos 3 - čio kurso moksleivė. Norėčiau plačiau apžvelgti moksleivių pamokų nelankymo priežastis. 

Į kelintą klasę einate?

Gyvenate:

Kiek pamokų dažniausiai praleidžiate į savaitę?

Kokia dažniausiai būna praleidžiamų pamokų priežastis?

Kaip Jūsų tėvai/globėjai reaguoja į Jūsų praleidžiamas pamokas?

Kitas variantas ( įrašykite patys)

  1. Lankau pamokas
  2. Tam yra priežastys dėl kurių praleidžiu

Ar dirbate?

Ar Jūsų darbo grafikas suderintas su pamokomis?

Ar jūsų tėvai/globėjai pritaria su Jūsų požiūriui dėl darbo?

Ar Jums asmeniškai netrugdo darbas mokslams?

Kokių priemonių imasi Jūsų mokyklos vadovybė, kad sumažinti mokinių pamokų nelankymą?

Ką pasiūlytumėte, kad nelankomų pamokų kiekis sumažėtų?

Kaip vertinate savo mokyklos mokytojų darbą bei skatinimą mokinius lankyti jų pamokas?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą