Dažniausia suvalgo.
Neverčiu valgyti.
Jei maistas dar tinkamas valgyti vėliau, tai atidedame į šaldytuvą.
kiek nesuvalgo - paliekam kitam kartui.
Pabaigia tėvai
paliekam velesniam laikui,ir pasildom...leidziam valgyt tai ka nori is to kas pagaminta
Jei kažkiek suvalgo, daugiau neverčiame, jeigu net neparagauja, pasiūloma viena alternatyva
šildomas kitą kartą ir vėl pasiūloma
Likutis išmetamas, tačiau skatinam suvalgyti kuo daugiau.
Siūlau suvalgyti bent dalį, pvz, jei nenori mėsos, suvalgyk salotas ir pan.