Mokyklinės uniformos nenešiojimo problema mokykloje

Jei nenešioji, tai kodėl?

  1. nes uniformos yra beprasmės❤️
  2. Tiesiog nenoriu, blanku
  3. Neturiu emblemos, pati uniforma yra gerai, bet emblemos per daug.
  4. Nera tokio
  5. visi prieš tai išvardinti
  6. varžo savęs išsireiškimą
  7. nepatinka rengtis ta pati kiekviena diena
  8. Nepatinka, nenoriu