Mokamas įvažiavimas į centrą, gyventojų apklausa. - kopija

Gerb. Respondente,

Vilniaus Tech, Transporto inžinėrinės ekonomikos ir logistikos bakalauro studijų programos studentas atlieka tyrimą, kurio tikslas – įvertinti veiksnius lemiančius gyventojų nuomonę, apie mokamą įvažiavimą į centrinę miesto dalį. 

Apklausa anoniminė, asmeninių duomenų anketoje nurodyti nereikia. Visi klausimai uždari, t.y. su pasirenkamais atsakymų variantais. Anketos užpildymo apytikslė trukmė – 10 min.

Tyrimo metu gauti duomenys bus panaudoti rengiant baigiamąjį bakalauro darbą. 

Jūsų nuoširdūs atsakymai bus labai vertingi atliekant šį tyrimą!

Dėkoju už skirtą laiką ir atsakymus.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1. Jūsų amžius?

2. Kokiomis transporto priemonėmis naudojatės kelionėms mieste?

3. Kaip manote ar įvažiavimas į centrą turėtų būti mokamas?

4. Kaip manote ar mokamas įvažiavimas sumažintų automobilių srautą?

5. Koks turėtų būti mokestis, kuris priverstų keisti savo keliavimo įpročius.?

6. Kur turėtų nukeliauti pinigai surinkti iš mokesčio?

7. Ar jūsų nuomone mokestis turėtų būti taikomas visiems automobiliams?

8. Kaip manote ar mokesčio įvedimas butų sklandus?

9. Ar esate patenkinti dabartiniu eismo srautu centrinėje dalyje?

10. Ar manote, kad įvestas mokestis padėtų sumažinti taršą?

11. Kaip manote ar kitų šalių praktika pritaikoma Vilniaus centrinėje dalyje?

12. Kaip manote, kas labiausiai paskatintų gyventojus persėsti iš automobilio į kitas transporto priemones?

13. Kaip manote ar bus didelis visuomenės pasipriešinimas diegiant mokamą įvažiavimą į centrą?

14. Ar esate patenkinti viešojo transporto infrastruktūra?

15. Ar esate patenkinti dviračių takų infrastruktūra?