Mobiliųjų telefonų įtaka žmonėms einantiems pėsčiųjų perėja Vilniaus mieste

Jūsų nuomone, kokiais būdais reikėtų paskatinti pėstijį nesinaudoti mobiliuoju telefonu?

  1. Bausti
  2. Didesnes baudos
  3. -
  4. Prie ruso visi naudojos tai kodel dabar negalima nesuprantu paaiškinkit jus man
  5. Nepaskatins niekas, kol nepajaus nelaimės savu kailiu :)
  6. Soc. Reklama ir bauda
  7. .
  8. Nutrenkti su masina, einant per pereja su tlf.
  9. Sunaikinti telefonus
  10. Pastatyti po policininką prie perėjos:))