Mobiliųjų telefonų įtaka žmonėms einantiems pėsčiųjų perėja Vilniaus mieste

Jūsų nuomone, kokiais būdais reikėtų paskatinti pėstijį nesinaudoti mobiliuoju telefonu?

  1. Siekti kameras ir jei pamatys žmogų su telefonų - bausti
  2. 6
  3. ,
  4. 2
  5. 3
  6. ,
  7. Baudą kaip vairuotojui taikoma.
  8. Deti baudas
  9. Pradžiai tegul būna skatinami vairuotojai taisyklingai vairuoti
  10. Atimt telefonus