Mobilioji (SMS) bankininkystė

Mobilioji bankininkystė Lietuvoje

Ar naudojatės elektronine bankininkyste?

Ar naudojatės mobiliąja bankininkyste?

Kas skatina naudotis/nesinaudoti mobiliąja bankininkyste?

Jei pažymėjote taip, nurodykite kokia Jūsų veikla:

Ar užtenka informacijos apie mobiliosios bankininkystės paslaugą?

Jei neužtenka, ko trūksta?

Kuri m-bankininkystės paslauga reikalingiausia?

Kaip norėtumėte, kad bankas Jus informuotų apie panašaus tipo paslaugas?

Paslauga naudočiausi jei informacinės SMS kaina būtų:

Ar reikalinga mobiliosios bankininkytės paslauga?

Jūsų pasiūlymai ir pastabos, nuomonė apie šią paslaugą.

  1. Manau tai yra nykstanti paslauga. Prieš keletą metų naudojausi, tačiau atsisakiau vien todėl, kad SMS apie į sąskaitą įskaitytą sumą ateidavo vėliau, nei pasirodydavo elektroninėje bankininkystėje, konkrečiu atveju SEB ir Bitė.
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą