Mobilioji (SMS) bankininkystė
Mobilioji bankininkystė
Lietuvoje
Ar naudojatės elektronine bankininkyste?
Ar naudojatės mobiliąja bankininkyste?
Kas skatina naudotis/nesinaudoti mobiliąja bankininkyste?
Jei pažymėjote taip, nurodykite kokia Jūsų veikla:
Ar užtenka informacijos apie mobiliosios bankininkystės paslaugą?
Jei neužtenka, ko trūksta?
Kuri m-bankininkystės paslauga reikalingiausia?
Kaip norėtumėte, kad bankas Jus informuotų apie panašaus tipo paslaugas?
Paslauga naudočiausi jei informacinės SMS kaina būtų:
Ar reikalinga mobiliosios bankininkytės paslauga?
Jūsų pasiūlymai ir pastabos, nuomonė apie šią paslaugą.
- Manau tai yra nykstanti paslauga. Prieš keletą metų naudojausi, tačiau atsisakiau vien todėl, kad SMS apie į sąskaitą įskaitytą sumą ateidavo vėliau, nei pasirodydavo elektroninėje bankininkystėje, konkrečiu atveju SEB ir Bitė.