Miškų ir miestų atliekų rinkimas ir perdirbimas

Ką manote apie prekes, pagamintas iš perdirbtų atliekų?

  1. Prekes, pagamintas iš perdirbtų atliekų vertinu labai teigiamai.
  2. Labai gerai aplinkai, mažiau gamtoje atsiranda šiukšlių.
  3. Saugo gamtą vyrukai
  4. Jog tai yra tvarus ir efektyvus būdas sumažinti užtreštumą.
  5. Padeda apsaugoti gamtą.
  6. Efektyviau rūšiuoja
  7. Pliusas gamtai, sumažinant gamtinių išteklių sunaudojimą.
  8. Manau jos geros
  9. labai gerai
  10. Manau, kad dar kartą įmanoma vartoti perdirbtą prekę.