Per daug hiperbolizuota, palyginimai nelogiški.
viskas patiko
Reklama per ilga, tai išvargina vartotoją ir reklamos pabaigos vartotojas dažniausiai jau nebesiklauso.
niekas
Galbūt kai kurie dalykai nėra taip plačiai naudojami reklamose. Bet nemanau, jog tai blogai
Nerealu, per daug liaupsinama
manau perdėta jo nauda žmogui.
Viskas su ja labai gerai
patiko
Kartais lėkštas humoras, bet visumoje tai netrugdo, nes yra daugiau gerų savybių, nei blogų