Metro laisvalaikio baro renginių kokybės apklausa

Ar turite mums kokių pastabų?

  1. daugiau įdėto darbo pasiruošiant, viešinant, pritraukiant žmones. Jūsų pačių požiūrio keitimas į savo darbą, arba patinka ir darote gerai, arba išvis nedarykite, nes kartais jaučiasi pačių abejingumas ir pasyvumas
  2. Gerinkite interjierą
  3. Reikia daugiau kvalifikuotų darbuotojų
  4. Ne
  5. Ne
  6. Ne
  7. viskas liuks
  8. Profesionalumo
  9. Galvokit kaip pritraukt žmones, nes tuoj Metro taps visiškai tusčias
  10. ne