Ar turite mums kokių pastabų?
- daugiau įdėto darbo pasiruošiant, viešinant, pritraukiant žmones. Jūsų pačių požiūrio keitimas į savo darbą, arba patinka ir darote gerai, arba išvis nedarykite, nes kartais jaučiasi pačių abejingumas ir pasyvumas
- Gerinkite interjierą
- Reikia daugiau kvalifikuotų darbuotojų
- Ne
- Ne
- Ne
- viskas liuks
- Profesionalumo
- Galvokit kaip pritraukt žmones, nes tuoj Metro taps visiškai tusčias
- ne