Mėgstamiausias žaidimas
Kiekvienas turime savo mėgstamiausią žaidimą.Kam įdomu mano mgstamiausias žaidimas yra Sims4.Taigi pabandykime sužinoti.Koks gi jūsų mėgstamiausias žaidimas.
Koks tavo mėgstamiausias žaidimas?
Kiek laiko praleidi prie kompiuterio arba video žaidimų?
Ką manote apie žaidimą GTA?
- super
- Nežinau tokio
- Ziauriai geras turiu GTA V zjbc
- žiauriai geras. šūdas šiaip.
- Tikrai įdomus žaidimas
- Nežaidžiu
- Žiūrint kuri versija.
- Puikus kūrinys.
- GERAS
- geras