Medicininių paslaugų prieinamumo vertinimas Covid-19 pandemijos laikotarpiu
Gerbiamas Respondente,
Esame Kauno Kolegijos, Įmonių ir įstaigų administravimo programos III kurso studentai. Atliekame tyrimą, kurio tikslas įvertinti pacientų požiūrį į medicininių paslaugų prieinamumą pandemijos laikotariu.
Jei pademijos laikotarpiu Jums reikėjo medicininių paslaugų (įskaitant ir konsultacijas), maloniai prašome atsakyti į pateiktus klausimus. Jūsų nuoširdūs atsakymai padės įvertinti pacientų požiūrį į medicininių paslaugų prieinamumą, pandemijos laikotarpiu. Apklausai naudojama anketa yra anoniminė. Visi anketos duomenys bus analizuojami ir vertinami tik statistiškai apibendrinti. Anketa skirta 18 metų ir vyresniems asmenims. Prašome pažymėkite vieną tinkamą atsakymą, jei klausime nenurodyta kitaip.
NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME UŽ ATSAKYMUS!