"Prašome parduotuvės vadovą prieiti prie X kasos"
Nematau trūkumų. Tiesiog nepripratau prie tų parduotuvių
Pusgaminiu ir greito maisto parduotuve.
Dideles eiles prie kasu, daznai nera pirminio poreikio prekiu tokiu kaip svogunu laiskai ar pan. Reik pastoviai dasipirkti kitoj parduotuvej
Prekiu isdestymas nera patogus
Kasdienių prekių trūkumas
Lenkisko calsbergiuko, aciu, o jei rimtai, nezinau, neturiu pasiulymu.
Sunku rasti prekęs
neturiu komentarų