Mažeikių rajono Viekšnių kultūros centro veiklos apklausa

Pateikite įvairiausių siūlymų

  1. gal būtų galima daugiau įtraukti Viekšnių gimnazijos ir muzikos mokyklos moksleivius ir mokytojus ir sugeneruoti gerų idėjų dėl meno renginių. Kažkaip Mažeikių rajono ir Žemaitijos regiono renginių tarpe Viekšniai kol kas yra mažai matomi (anksčiau Joninės ir Molio šventė turėjo didesnį prestižą).
  2. Meno atlikeju koncertu,...
  3. Butu gerai kad butu numeruotos kėdės
  4. Diskotekų!!!
  5. Norėtusi daugiau visko, bet mes suptrantame, kad neturite savo patalpų.
  6. Norėčiau grįžusi girdėti daugiau jaunimo muzikos, jaunatviškų atlikėjų
  7. Ieškoti meno vadovų galinčių ir norinčių dirbti su norinčiais Viekšniškiai po 17 00 val.
  8. Mažiau viešų renginių pijokams. Tiksliau visi renginiai turi būti be alkoholio.