Marijampolės reprezentacinis video

Marijampolė – koks tai miestas? Norime, kad jį žinotų, kaip parkų ir pramonės miestą, o gal tai futbolo sostinė, automobilių turgus arba viskas viename? Asociacija „Marjampoliečiai“ sukūrusi video klipą „Happy from Marijampolė“ imasi kurti reprezentacinį video klipą apie Marijampolę. Labai svarbu išgirsti kuo daugiau miestiečių nuomonių ir idėjų, kurios bus atspindėtos reprezentaciniame video. Kurkime miesto veidą kartu!

Kuo Marijampolė yra ypatinga, išskirtinė?
centras, parkai, dviraciu takai, futbolo arena ir futbolo tradicijos, teniso kortai, tinklinio aikstele, jauni dirbantys stilingi zmones siekiantys igyvendinti savo tikslus ir svajones.
Vien tik dialektas ko vertas!
Fontanais, parkais ir švara!
Šešupės vingiai, miesto grožis, daug pasiekusios stambios verslo įmonės, daug erdvės, parkų, kosmopolitiškas gyvenimo būdas (dirba keliaudami po užsienio šalis, kituose miestuose)
Turi Rygiški Jono gimnaziją, kuri turi didelę svarbą istorijoje. Turi išskirtinę, pačią gražiausią, net nominuotą geležinkelio stotį.
Atsinaujinusi Marijampole yra ypatinga naujais parkais, grazia aikste, pakankamai tvarkingais keliais(isskyrus vilkaviskio gatves 'pavelda')
Tai Suvalkijos sostinė, turinti tris gimnazijas, sutvarkytą senamiestį, Poezijos parką, spindintį kaip kalėdų eglutė (ačiū tam paukščiui, t.y architektui G.Vieversiui), nuostabią grafų Butlerių meilės istoriją, Kvietiškio dvarą ir t.t.
Viskuo, man čia viskas gyva, žmonės randa sau veiklos. Parkas gyvai renginiai, pats parkas traukia šeimas, sportininkus, mylinčius ir įsimylėjusius :) treniruokliai, norintiems sportuoti :) Nemuno vingis, norimties ramybės :) didelės pievos ir ryto rasa, oro balionai ir kylanti saulė. Mūsų aktyvus gyvenimas, įžvairūs renginiai ir aktyvus gyvenimas (fotbulas ir visi jaunimo renginiai).
Tuo kad ji graziausia tvarkoma salyje, kiek teko aplankyti mietu/miesteliu.
renovacija
Nuostabus perkas, daug renginių jaunimui ir čia gera gyventi
Jaukumu