Mano internetinės tapatybės

Kiekvieną dieną internete atsiranda naujų paslaugų. Kai kuriomis esame priversti naudotis, kai kurias tik "knieti" išbandyti. Dažniausiai tenka iš naujo registruotis ir t.t. Ar pagalvojome, kiek turime prisijungimo vardų/slaptažodžių, kuriuos naudojame kasdien? O kiek turime iš viso? Pats esu studentas. Rašau darbą, susijusį su virtualiomis žmonių tapatybėmis. Viena iš problemų - žmogaus galva apkrauta galybę slaptažodžių, ar prisijungimo vardų. Visi atsakymai yra skirti vien tik akademiniams tikslams. Gauta informacija nebus susieta su jokiu konkrečiu žmogumi. Nebus prašoma suvesti jokių slaptų asmens duomenų :) Dėkoju už kantrybę ir sugaištą laiką. Negaliu pažadėti, kad tai ką nors pakeis. Turbūt tai tik konstatuos problemos buvimą ir aktualumą. Tačiau gal kada nors... Taigi, dėkoju už sugaištą laiką.
Anketos rezultatai yra viešai prieinami

Kiek kartų per dieną kur nors suvedate prisijungimo duomenis?

Prie kelių skirtingų internetinių paslaugų tenka jungtis kasdien (el. paštas, facebook, el. bankas ir t.t.)

Kiek (daugmaž) turite skirtingų prisijungimo duomenų prie skirtingų el. paslaugų? (Įskaičiuokite, net jei ir nepamenate prisijungimo vardo ir/ar slaptažodžio)

Iš kelių skirtingų kompiuterių jungiatės prie savo naudojamų el. paslaugų? (per dieną)

Ar naudojatės kurių nors el. paslaugų galimybe iš vienos sistemos prisijungti į kitą, prisijungus tik prie vienos iš jų? Pvz prisijungus prie el. bankininkystės jungtis prie VMI puslapio nebevedant jokių prisijungimo duomenų ir pan.

Ar yra kilę keblumų dėl to, kad pamiršote prisijungimo duomenis prie kurios nors el. paslaugos?

Ar naudojatės naršyklių teikiama galimybe įsiminti slaptažodžius?

Ar susimąstote: kur, kokiu pavidalu saugomi jūsų prisijungimo duomenys, bei kas turi priėjimą prie jų?

Ar norėtumėte, jog visos paslaugos būtų pasiekiamos tais pačiais prisijungimo vardais?

Ar norėtumėte, jog į visas paslaugas būtų prisijungiama automatiškai? (t.y. pakaktų kuriame nors viename el. paslaugų portale suvesti prisijungimo duomenis, o kitos, pasitikėdamos ja, automatiškai Jus autorizuotų)

Kada jaustumėtės saugiau?

Ar kada nors kas nors yra pasinaudojęs Jūsų el. tapatybe?