Maisto švaistymas

Sveiki, esu pirmo kurso studentė ir atlieku projektą susijusį su maisto švaistymu. Būčiau labai dėkinga jei prisidėtumėte prie mano darbo atsakydami į anketos klausymus.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis

Kiek jums metų

Europoje išvaistoma apie 100mln. tonų maisto. Jūsų nuomone, kurioms iš šių grupių tenka maisto švaistymo prevencijos vaidmuo? (Galimi keli atsakymai)

Būtumėte už ar prieš jei gatvėse stovėtų šaldytuvai, į kuriuos galėtumėte nešti jums nereikalinga maistą, ir iš tų šaldytuvų kas norėtų paimtų maistą. Tai būtų viena iš prevencijos priemonių.