Maisto papildai: jų nauda ir žala visuomenės sveikatai.

Sveiki, esu Kauno Kolegijos III kurso farmakotechnikos specialybės studentė , atlieku tyrimą apie maisto papildų naudą bei žalą visuomenės sveikatai. Kreipiuosi į Jus, kad išsakytumėte savo poziciją,nuomonę apie maisto papildų vartojimą, poveikį Jūsų sveikatai.  Anketa anoniminė, todėl Jūsų atsakymai bus panaudoti tik tyrimo tikslais. 

Maisto papildai: jų nauda ir žala visuomenės sveikatai.
Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Kokiame Lietuvo regione gyvenate?

Ar vartojate(ote) maisto papildus?

Dėl kokių priežasčių vartojate(ote) maisto papildus?

Kas įtakoja Jūsų apsisprendimą įsigyti maisto papildus?

Kokios rūšies maisto papildus vartojate?

Ar vienu metu vartojate daugiau nei vieną maisto papildą?

Kokį poveikį savo sveikatai jaučiate po maisto papildo vartojimo?

Ar tikite, kad maisto papildo vartojimas gali kompensuoti su maistu gaunamų vitaminų,mineralų trūkumą?

Ar manote, kad reguliarus maisto papildų vartojimas gali apsaugoti nuo ligų?

Kur įsigyjate maisto papildų?

Kur gaunate informacijos kaip ir kada vartoti maisto papildą:?

Kaip vertinate savo mitybos įpročius?

Jeigu turite daugiau pastebėjimų, minčių apie maisto papildus, jų kokybę, naudą ar žalą, būtu malonu, jog savo nuomone pasidalintumėt ;)