LSU SA renginiai
Apklausa skirta tam, kad sužinoti studentų nuomonę apie sa organizuojamus renginius. :)
Ar jums užtenka veiklos po paskaitų?
Ar jus domina SA organizuojami renginiai/užsiemimai?
Ar dažnai dalyvaujate SA organizuojamose veiklose?
Jeigu ne, tai kodėl?
- Ne visuomet pasirodo idomus
- Nesudomina
- nežinau
- neidomus renginiai
- Nieko apie juos negirdėjau.
- Neturiu laiko
- Kartais dalyvauju
- Nuobodu
- Mažai info
- nes nezinau kada jos vyksta ir kur
Kur jūsų manymu dar reikėtų tobulėti ties renginių organizavimu?
- Daugiau būrelių įsteigti, kad ir mėgėjams kur pažaisti futbolą, krepšinį, nes dabar galima tik už komandas ir tai reikia mokėt pinigus...
- Labiau įtraukti studentus į veiklą
- Labai mazai vyksta renginiu, negaliu pasakyti kur reikia tobuleti, kai prades dauget renginiu tada bus galima spresti kur reikia tobuleti
- Daugiau saldainiu
- Visada yra kur tobulėti. Kaikurie renginiai labai patiko kiti ne.
- Renginiu dalinimosi sistemoje
- Viesinime
- MORE MORE MORE
- Laisvalaikyje
- Daugiau renginių!
Kas galėtų studentus paskatinti būti aktyvesnius?
- Įvairūs prizai, galūt didesnės galimybės pasireikšti tam tikrose srityse, įvairus konkursai, renginiai.
- Gal kartais priverstinis kur nors dalyvavimas ar pasirodymas
- Prizai
- Saldaines
- Prizai, daugiau reklamos nes kartais apie rengini sužinai tik jo diena.
- Idomesni renginiai, kurie sudomintų
- PRIZAI
- Daugiau informacijos ir įdomybių
- Jei būtų jiem dažniau primenami renginiai
- Tinkama reklama, patrauklūs prizai konkursuose
Kokio pobūdžio renginiai asmeniškai jums, labiausiai patinka?
Kokių renginių jums norėtūsi dažniau?
- Sporto, viktorinų.
- pramoginio tipo (gali ir su prizais) ar žaidimų
- Konkursu
- Sporto.
- varžybų
- Idomių susitijimu su patyrusiais žmonėmis, aktyvių veiklų
- Zaidimu, ir filmu perziuru, galetume pasidaryt kaip tradicija, bent karta per menesi
- Kelionių
- Susijusių su aktyviu laisvalaikiu
- Filmų vakarų