Kokia yra Jūsų nuomonė apie loterijos bilietus?
- Teigiama
- Nieko niekada nelaimiu man tai zmoniu apgavystes
- Tai gan neazartiska, непавезиот в лотерий, повезиот в лиубви
- gali kada pasisekti
- Loterija suteikia vilti paprastam zmogeliui prslobti
- jokios
- neturiu nuomones :D
- Kuo gero apgaulė, bet kas ten žino...
- Taip!
- Labiau akiu dumimas zmonem.