Loterijos bilietai

Kokia yra Jūsų nuomonė apie loterijos bilietus?

  1. Pinigų švaistymas :)
  2. Neigiama
  3. Loterijos biletose nieko blogo nelabai.
  4. Tai yra pinigu svaistymas, daugiau isleidi pirkdamas bilietus, nei gauni laimedamas.
  5. reta, bet tikrai puiki galimybė pasipelnyti
  6. Man viskas tinka :)
  7. Priklauso nuo jūsų laimes
  8. tai zaidimas ir viskas
  9. Azartinis žaidimas.
  10. -