Loterijos bilietai

Kokia yra Jūsų nuomonė apie loterijos bilietus?

  1. Teigiama
  2. Nieko niekada nelaimiu man tai zmoniu apgavystes
  3. Tai gan neazartiska, непавезиот в лотерий, повезиот в лиубви
  4. gali kada pasisekti
  5. Loterija suteikia vilti paprastam zmogeliui prslobti
  6. jokios
  7. neturiu nuomones :D
  8. Kuo gero apgaulė, bet kas ten žino...
  9. Taip!
  10. Labiau akiu dumimas zmonem.