Lopšelio-darželio "Pasaka" tėvų apklausa dėl ugdymo kokybės ir vaiko savijautos įvertinimo įstaigoje
21. Ką siūlytumėte gerinti?
Gerinti požiurį į vaikų ugdyma , atsižvelgiant į jų amžių.
Reikia atkreipti demesi, kokius vaikus atveda i darzeli (kalba eina apie sveikata). Nes puse grupes serga del slogojanciu ir serganciu vaiku, kurios atveda i grupe.
sunku ką ir pasiūlyti, kai viruso grėsmė už durų
Mano vaikas labai judrus ir zingeidus, todel lopselio grupej sunku buvo priprasti, kad lauke reikia buti tik vienoje jiems skirtoje vietoje, ir zaisti nuobodziam plastikiniam suluzusiam namely... taigi siulyciau kazkokiu budu atitverti pacius maziausius vidiniam kiemely, taip ir mokytojams butu ramiau kad nenubegs kur nereikia ir neprades "zaisti" krepsinio kartu su priesmokyklinukais 🙂. Pernai pasigedom smelio. Galetu buti rinkliava tokiems ir panasiems reikalingiems dalykams su viesai skelbiamais nupirktais daiktais.
maisto meniu siulyciau gerinti visose patiekaluose pagrinde nauduojamas vienas
-
Atnaujinti grupe,remontas.
Tevu bendradarbiavima su aukletojomis sprendziant vaiku konfliktus.
Taisyklių aiškumą VISIEMS tėvams. Nepataikavimą, bet kartu žmogoškumą ir supratingumą.
Greičiau būtų reaguojama ir imamasi priemonių pastebėjus, kad kuris nors vaikas ima dažnai skriausti kitus vaikus