daugiau gyvunu galetu but...
Nieko
Daugiau egzotisku gyvunu butu
atvežčiau daugiau egzotinių gyvūnų, pagražinčiau voljerus
Atsirastu daugiau egzotisku gyvunu
Pagerinčiau gyvūnų gyvenimo sąlygas.
dar daugiau gyvunu! :3
Buvau dar būdama maža, dabartinės zoologijos sodo būklės nežinau.
Gerinčiau gyvūnų gyvenimo sąlygas
Gyvūnams reiktų daugiau erdvės