Lietuvos žmonių požiūris į alkoholizmą

Ko netoleruojate vartojančio alkoholi elgesyje

  1. Manau,kad pavartojęs alkoholio žmogus turi sėdėti namie,niekur nevaikščioti,ir juo labiau nedrįsti sėsti už automobilio vairo.
  2. kai zmogus geria be saiko. tada man isvis jame niekas nepatinka. nemegstu girtuokliu
  3. Labiausiai vairavimo isgerus, agresyvumo. Ne laiku ir ne vietoje, bei nesaikingo vartojimo
  4. durnumo
  5. Agresija, priekabiavimą, nusikalbėjimus
  6. Nezinau
  7. Toleruoju viską
  8. Kai pradedama kabinėtis prie aplinkinių
  9. Per didelio priekabumo.
  10. Agresyvumo