gal jei ne vienas moku ir isgeres tiek kad skambetu kaip gera ideja
man moterys nepatinka
jei labai grazi tai gal ir pagyvenciau ant bomzpakiu koki menesi, kad sutaupyt
nesusigundyciau
susigundyčiau jei uždirbčiau pakankamai kad, galečiau sau leist tokią promogą už 300 eur
per brangu prie tokios ekonomikos
turėtų gerai išmanyti kaip "patenkinti"
nesusigundyciau
nebent jei susimest su kuom nors
neuzdirbu tiek dar