Lietuvos studentų nuomonė apie aukštąjį mokslą Lietuvoje

5. Jeigu studijuojate Lietuvoje, kodėl rinkotės studijas būtent čia, o ne užsienyje?

  1. Todėl, kad čia gyvena mano šeima ir draugai
  2. Studijos Lietuvoje man buvo suteiktos nemokamai, pagal mokyklos pasiekimus